Iskolánk a Lánycsóki Magazinban 2021 március

Január hónapban a legfontosabb esemény volt a diákok és a pedagógusok életében a félévi értékelések elkészítése, az értesítők kiosztása.

Eredményeinkről:

magatartás átlag: 4,06

szorgalom átlag: 4,00

tanulmányi átlag: 4,28

A közismereti tárgyak közül a legmagasabb az átlaga az angol nyelvnek 4,73; és a német nemzetiségi nyelv és irodalomnak 4,07. A készségtárgyak közül pedig élen jár a testnevelés és sport 4,62-es átlaggal.

A tanulmányi eredmény alsó tagozaton a 2. osztályban (4,489), felsőben pedig a 6. osztályban (4,3) a legjobb! Gratulálunk Nekik!

Kitűnő tanulónk (minden érdemjegye ötös) 17 fő van, ők a diákok 15 %-át teszik ki, jeles (max. 3 db négyes) tanuló pedig a gyerekek 20 %-a! Vagyis elmondható, hogy az iskola 35 %-a kitűnő vagy jeles eredményű tanuló!

Iskolánk a Lánycsóki Magazinban 2021 március Az osztályfőnökök megtartották az online szülői értekezleteket, ahol a szülők részletes tájékoztatást kaptak az osztály féléves munkájáról, eredményeikről. Felvázoltuk a következő időszak eseményeit, megbeszéltük az osztályt érintő feladatokat.

Iskolánk a Lánycsóki Magazinban 2021 március
Iskolánk a Lánycsóki Magazinban 2021 március Február 4-én tartottuk meg az immár hagyományos Popcorn napunkat az egészségtudatosságra nevelés jegyében. A különböző szemléletformáló programok osztályszinten zajlottak és a járványhelyzetből fakadó lelki egészségmegőrzést helyezték előtérbe.

Iskolánk a Lánycsóki Magazinban 2021 március

Iskolánk a Lánycsóki Magazinban 2021 március  Elkészült iskolánk bemutatkozó kisfilmje a leendő elsősök és szüleik, valamint minden érdeklődő számára. A videó a  https://youtu.be/X6hz5qJwhwA  linken megtekinthető!

Sajnos a járványhelyzet idején az iskolai és osztályszintű farsangi délutánjaink is elmaradtak. A jókedv, a humor és a hagyomány megőrzésére jelmezes napot hirdettünk, amikor mindenki álarcot ölthetett, felvehette elkészített vagy beszerzett jelmezét. Kellemes, vidám hangulatban, a népszokások felelevenítése mellett telt a napunk.