Pályaorientáció

Hangsúlyt fektetve nyolcadikosaink továbbtanulására, október 27 - 28-án pályaorientációs napokat szerveztünk. A diákok számára külsős szakember önismereti tréninget tartott, melyen már a 7. osztályosok is részt vettek. Mindezt azzal a céllal, hogy jobban megismerjék alapvető készségeiket, képességeiket,  melyek majd segítik őket a helyes pályaválasztási döntések meghozatalában.

Nemcsak önmagukat, hanem a leendő iskolájukat is fontos megismerni. Hozzánk első nap a Koch Valéria Iskolaközpont egy pedagógusa illetve másnap a Baranya Megyei SZC Mohácsi Radnóti Miklós Technikum és Szakképző Iskola igazagató ura is ellátogatott, bemutatva a középiskolai mindennapokat és iskolájukat.

Meghívtuk elballagott diákjainkat is, akik bepillantást engedtek újonnan kialakult középiskolás mindennapi életükbe, ismertették pozitív és negatív tapasztalataikat.

Pályaorientáció