Köszöntjük honlapunkon!

Örömünkre szolgál, hogy elkészült intézményünk honlapja, és így bárki betekinthet életünkbe, és több információt szerezhet rólunk. Minden fontos és aktuális esemény, dokumentum megtalálható lesz itt és reményeink szerint friss naprakész információkkal fogadhatjuk az ide látogatókat! Bármilyen kérdés merül fel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot.

Telefon: +36 69/364-144 / +36 20/669-20-40

Küldetésünk

Van egy hely, ahol 6-14 éves korig a gyerekek képességeit, készségeit úgy fejlesztik, hogy amikor innen kikerülnek, felkészültek a további tanulásra, és a társadalomba való majdani beilleszkedésre.

Ez a mi iskolánk.

Van egy hely, ahol fontos a test, a lélek és a szellem harmonikus fejlesztése, mert nélküle nem létezhet társadalmi jövőkép: harmonikus és építő kapcsolat a környezettel.

Ez a mi iskolánk.

Van egy hely, ahol partnerközpontú a nevelés, és a pedagógusok hisznek a nevelés csodájában.

Ez a mi iskolánk.

Van egy hely, ahol a hatékony magas színvonalú oktatás mellett színes, tartalmas diákélet, gondoskodó, szeretetteljes iskolai légkör várja a gyermekeinket.

Lánycsóki Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2024

Trachttag a lánycsóki iskolában 2023 flash mob

E-mail: iskola@amk2-lanycsok.edu.hu

Ovitól az Iskolapadig 2023